- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Honeywell Eclipse MS-5145. Scannertyp: 1D, Ljusnivåer (direkt solljus): 0 – 4842 lx, Våglängd: 650 nm. Standardinterface: USB. Produktfärg: Svart. Inspänning: 5 V. Vikt: 100 g, Bredd: 63 mm, Djup: 169 mm
MS5145 Eclipse är en enlinjes handhållen laserscanner. Honeywells patenterade CodeGate®-teknik gör det möjligt för användaren att enkelt rikta in sig på önskad streckkod och slutföra dataöverföringen med ett enkelt knapptryck, vilket gör Eclipse till ett perfekt val för menyscanning, försäljningsställen, dokumentbearbetning och lagerkontroll.
Scan & Kamera
| Skannmotor | 1D |
| Skannertyp | 1D |
Anslutning & Portar
| Standardgränssnitt | USB |
| Anslutning | Kabelansluten |
Batteri & Ström
| Inspänning | 5 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Svart |
| Vikt | 100 g |
| Bredd | 63 mm |
| Djup | 169 mm |
| Höjd | 51 mm |
| Våglängd | 650 nm |
Driftsförhållanden
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Relativ luftfuktighet vid drift (H-H) | 5 - 95% |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84716070 |
Övriga specifikationer
| Ljusnivåer (direkt solljus) | 0 - 4842 lx |
Relaterade populära produkter
Presentationsskannrar, Streckkodsscanners
Newland FR8080 Salmon, 2D, Dual-IF, kit (USB)
1.949,00 kr Ekskl. moms.
Companion skannrar, Streckkodsscanners, Zebra Streckkodsläsare
Zebra CS6080 Sladdlös: FÖLJESLAGARE SCANNER
3.999,00 kr Ekskl. moms.
Trådbundna streckkodsläsare, Datalogic Streckkodsläsare, Streckkodsscanners
Datalogic QuickScan QD2590, Kit, 2D Mpixel Imager
1.079,00 kr Ekskl. moms.
Ring-/handled streckkodsläsare, Streckkodsscanners, Zebra Streckkodsläsare
Zebra RS5100 ringskanner, SE4770, standardbatteri
9.779,00 kr Ekskl. moms.
Datalogic Streckkodsläsare, Streckkodsscanners, Trådlösa streckkodsläsare
Datalogic PM9600-HP, Skanner, 2D, OLED-display
8.249,00 kr Ekskl. moms.