- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson UB-U03II. Utgångsinterface: USB 2.0. Produktfärg: svart, grön, rostfritt stål, ursprungsland: Kina. Antal per förpackning: 1 st, förpackningsbredd: 85 mm, förpackningsdjup: 104 mm. Produkter per pall: 2400 st, Produkter per pallager: 120 st, Pallens bruttobredd: 80 cm
USB-interface
Anslutning & Portar
| Utgångsgränssnitt | USB 2.0 |
| Antal USB 2.0-portar | 1 |
Mått, Vikt & Design
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Förpackningsbredd | 85 mm |
| Förpackningsdjup | 104 mm |
| Förpackningshöjd | 39 mm |
| Produkter per pall | 2400 pc(s) |
| Produkter per pallager | 120 pc(s) |
| Pallens bruttobredd | 80 cm |
| Pallens bruttolängd | 120 cm |
| Pallens bruttohöjd | 6.15 m |
| Produktfärg | Black, Green, Stainless steel |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84733020 |
I förpackningen
| Intern | Ja |
Övriga specifikationer
| Ursprungsland | China |
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, POS-kablar
Datalogic strömförsörjning, 12 V/18 W, rätvinklig kontakt (utan strömkabel)
209,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra 12 pinnar 43 tum (1,1 m) STANDARD KABELMONTAGE
909,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra MC18 Cradle Interconnection förlängningskabel (12,6 tum)
249,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör
Zebra DEKODERARE, ICON, KORT, PARALLEL INTERFACE, INGEN MIKROUSBANSLUTNING
579,00 kr Ekskl. moms.