- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Zebra TC73/TC78 ENET 1-SLOTS OCH EXTRA. Produkttyp: Laddningsstation, Varumärkeskompatibilitet: Zebra, Kompatibilitet: TC73, TC78. Inspänning: 100–240 V, Ingångsström: 2,4 A, Utspänning: 12 V
Batteri & Ström
| Inspänning | 100–240 V |
| Utspänning | 12 V |
| Ingångsström | 2,4 A |
| Utgångsström | 4160 mA |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Svart |
Certifieringar
| Märkeskompatibilitet | Zebra |
| Kompatibilitet | TC73, TC78 |
| Produkttyp | Laddstation |
Relaterade populära produkter
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Zebra TC22/27, handrem (kompatibel med Rugged Boot)
279,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3/X4 Enkel laddare
2.419,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Pistolgrepp för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 robust skanningshandtag med pekpenna
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA61K Handrem (för skanningshandtag)
289,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell ACC,Handrem för terminal (3 st),EDA61K
289,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
ZEBRA 3 ÅR Z1C ESSENTIAL TC27XX, 3 DAGARS TAT, KÖPT INOM 30 DAGAR, OMFATTANDE
3.449,00 kr Ekskl. moms.