Zebra nätadapter/växelriktare inomhus 78 W svart
HÖJDPUNKTER
- Strömförsörjningstyp: Inomhus
- Uteffekt: 78 W Inspänning: 100 - 240 V Utspänning: 24 V
- Syfte: Mobil dator
- Märkeskompatibilitet: Zebra
- 1 st
- Svart
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra PWR-BGA24V78W4WW. Syfte: Mobil dator, Typ av strömförsörjning: Inomhus, Inspänning: 100 – 240 V. Produktfärg: Svart. Antal per förpackning: 1 st
24 VDC Zebra PSU: PWR-BGA24V78W4WW
Strömkonfigurationer: inkluderar fördefinierade eller anpassade konfigurationer för huvudskärmens ljusstyrka, extern skärmanslutning, högtalare, Wi-Fi, Bluetooth, USB- och GPIO-anslutningar för att uppfylla olika strömfördelningar
Batteri & Ström
| Strömförsörjningstyp | Inomhus |
| Inspänning | 100 - 240 V |
| Utgångseffekt | 78 W |
| Utgångsspänning | 24 V |
| Ingångsström | 3 A |
| Maximal inspänning | 240 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
Certifieringar
| Syfte | mobil dator |
| Kompatibilitet | KC50 |
| Kompatibilitet med varumärke | Zebra |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3/X4 Enkel laddare
2.419,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA50K Batteri (3,8 V, 4 000 mAh)
579,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra BATTERIPACK,LITHIUMJON,PP+ BLE ENABLED MC33XX
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Pistolgrepp för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 robust skanningshandtag med pekpenna
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY NET BASE
9.359,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 HOME BASE
4.509,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA61K Handrem (för skanningshandtag)
289,00 kr Ekskl. moms.
