- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra RFD4031-G10B700-E8. Batterityp: Inbyggt batteri, Batteriteknik: Litiumjon (Li-Ion), Batterikapacitet: 7000 mAh
Ta era RFID-möjligheter till nästa nivå med Zebra RFD40 UHF RFID-slädar. Påskynda lagerhantering och cykeltidsräkning med en branschledande RFID
läshastighet, optimerad läsräckvidd och förlängd batteritid.
Anslutning & Portar
| Gränssnitt | RF trådlös |
Batteri & Ström
| Batterityp | Built-in battery |
| Batteriteknik | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 7000 mAh |
| Batterier ingår | Yes |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Maximal inomhusräckvidd | 6 m |
| Maximal utomhusräckvidd | 6 m |
Driftsförhållanden
| International Protection (IP)-kod | IP54 |
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Relativ luftfuktighet vid drift (H-H) | 5 - 85% |
| Lagringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
Övriga specifikationer
| LED-indikatorer | Yes |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CK65 standard ethernet laddningsbas,
6.479,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
MC22/MC27 SKÄRMSKYDD AV HÄRDAT GLAS QTY-5
619,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY NET BASE
9.359,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 HOME BASE
4.509,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell KIT,HB,EDA50K,ROW
439,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell Home Base, endast laddning, utan I/O-kontakt
1.659,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Reservbatteri, passar för: WT5400, WT6400
1.209,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
ZEBRA 3 ÅR Z1C ESSENTIAL TC27XX, 3 DAGARS TAT, KÖPT INOM 30 DAGAR, OMFATTANDE
3.449,00 kr Ekskl. moms.