Zebra strömförsörjning
HÖJDPUNKTER
- Har ökat driftstemperaturområde jämfört med PWR-BGA24V78W0WW - 20 °C till +55 °C. Detta matchar driftstemperaturspecifikationen för FX9600
- 24 V, 3,25 A, 78 W
- Ger US DOE Level VI-överensstämmelse för energieffektivitet
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Zebra PWR-BGA24V78W1WW. Syfte: RFID-läsare, Strömförsörjningstyp: Inomhus, Uteffekt: 78 W. Produktfärg: Svart
Batteri & Ström
| Strömförsörjningstyp | Inomhus |
| Utgångseffekt | 78 W |
| Utgångsspänning | 24 V |
| Utgångsström | 3.25 A |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
Driftsförhållanden
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 55 °C |
Certifieringar
| Syfte | RFID-läsare |
| Kompatibilitet | FX7400/FX7500/FX9500/FX9600/ATR7000 |
| Harmoniserat system (HS) kod | 85044095 |
| Kompatibilitet med varumärke | Zebra |
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, POS-kablar
Datalogic strömförsörjning, 12 V/18 W, rätvinklig kontakt (utan strömkabel)
209,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra 12 pinnar 43 tum (1,1 m) STANDARD KABELMONTAGE
909,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra MC18 Cradle Interconnection förlängningskabel (12,6 tum)
249,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör
Zebra DEKODERARE, ICON, KORT, PARALLEL INTERFACE, INGEN MIKROUSBANSLUTNING
579,00 kr Ekskl. moms.