Zebra strömförsörjning för gaffeltruck, 20–60 V DC
HÖJDPUNKTER
- Typ av strömförsörjning: Inomhus
- Ingångsspänning: 20–60 V Utgångsspänning: 12 V
- Syfte: Surfplatta
- Märkeskompatibilitet: Zebra
- 1 st.
- Svart
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra 3PTY-GJ-7300-0467. Syfte: Surfplatta, Typ av strömförsörjning: Inomhus, Inspänning: 20 – 60 V. Produktfärg: Svart. Antal per förpackning: 1 st
Batteri & Ström
| Strömförsörjningstyp | Inomhus |
| Inspänning | 20 - 60 V |
| Utgångsspänning | 12 V |
| Utgångsström | 3.5 A |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
Driftsförhållanden
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
Certifieringar
| Syfte | Surfplatta |
| Kompatibilitet | ET40/45, 50/51, 55/56, 60/65, 80/85 |
| Kompatibilitet med varumärke | Zebra |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3/X4 Enkel laddare
2.419,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA50K Batteri (3,8 V, 4 000 mAh)
579,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra BATTERIPACK,LITHIUMJON,PP+ BLE ENABLED MC33XX
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 SNAP ON ADAPTOR MED USB-PORT
1.949,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell EDA61K Handrem (för skanningshandtag)
289,00 kr Ekskl. moms.
Skal & skärmskydd, Tillbehör för handdatorer
Honeywell ACC,Handrem för terminal (3 st),EDA61K
289,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell Home Base, endast laddning, utan I/O-kontakt
1.659,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC22/MC27 4-facks batteriladdare
3.309,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer
Zebra TC27, Service OneCare Essential, 5 år, 3 dagar TAT
4.289,00 kr Ekskl. moms.