- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Zebra PWR-WUA5V45W1US. Produkttyp: Batteriladdare, Varumärkeskompatibilitet: Zebra, Kompatibilitet: EM45. Inspänning: 100–240 V, Ingångsström: 1,5 A, Utspänning: 5–20 V. Antal per förpackning: 1 st
USB-C strömförsörjning
Används med USB-C-kabel för att tillhandahålla en mer kostnadseffektiv laddningslösning än att använda en Cradle.
Ger upp till 45 W effekt för snabbare laddning
100–240 V AC
Batteri & Ström
| Inspänning | 100-240 V |
| Utgångsspänning | 5 - 20 V |
| Ingångsström | 1.5 A |
| Utgångsström | 3000 mA |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Zebra |
| Kompatibilitet | EM45 |
| Produkttyp | Batteriladdare |
Övriga specifikationer
| Ursprungsland | China |
Relaterade populära produkter
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3/X4 Enkel laddare
2.419,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Datalogic Falcon X3 Multi batteriladdning
3.129,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra BATTERIPACK,LITHIUMJON,PP+ BLE ENABLED MC33XX
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 HOME BASE
4.509,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Honeywell CN80 4 BAY CHARGE BASE
5.959,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra MC93 4SLOT ETHERNET SHARECRADLE
7.599,00 kr Ekskl. moms.
Batterier för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Reservbatteri, passar för: WT5400, WT6400
1.209,00 kr Ekskl. moms.
Laddstationer för handterminaler, Tillbehör för handdatorer
Zebra Charge Only Cradle, passar till: WT5400, WT6400
2.849,00 kr Ekskl. moms.
