Zebra Z-Perform 1000D 60 kvittopapper, 80mm x 26,52m, rullar/förpackning: 30, 13mm kärna
HÖJDPUNKTER
- Icke-vidhäftande skrivaretikett
- Kontinuerlig etikett
- Syfte: Universell
- Rektangel vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Direkttermisk
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra 3014861-T. Produktfärg: Vit, Etiketttyp: Icke-vidhäftande skrivaretikett, Typ: Kontinuerlig etikett. Etikettbredd: 8 cm, Arklängd: 26,5 m, Kärndiameter: 1,3 cm
Exceptionellt konsekvent, konsekvent exceptionell
Utskriftsmaterial kan påverka allt från skrivarhuvudets livslängd till operativ effektivitet. Därför producerar vi vår egen serie av termiska utskriftsmaterial för att säkerställa konsekvent, optimerad prestanda i Zebra-skrivare.
Utskrift
| Utskriftsteknik | Direct thermal |
Media & Etiketter
| Rullar per förpackning | 30 |
| Kärndiameter | 1.3 cm |
| Typ av etikett | Non-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 8 cm |
| Arkets längd | 26.5 m |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
| Syfte | Universal |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Continuous label |
Relaterade populära produkter
Bonruller for bonprinter, Mobila kvittoskrivare
57mm x 14 meter, bonrulle för mobil skrivare
719,00 kr Ekskl. moms.
Bonruller for bonprinter
Kvittorullar, Citizen, termopapper, 58 mm, 48 mm, 12,7 mm, vit
449,00 kr Ekskl. moms.
Bonruller for bonprinter
Vit zebra 8000D 10 år kvitto 75mm x 20m papper Mobil skrivare kvitton
1.699,00 kr Ekskl. moms.


