- Beskrivelse
- Yderligere information
- Dokumenter
Beskrivelse
Brodit 216498. Mobilenhedstype: Tablet/UMPC, Type: passiv holder, Anvendelse: Bil/indendørs, Produktfarve: Sort
Med Deres tablet i en holder monteret i bilen har De den altid lige ved hånden. Sikkert, pænt og praktisk! De kan f.eks. tilslutte et opladningskabel til enheden, når den sidder i holderen.
Montering af en tablet på et køretøjs instrumentbræt sker altid på kundens eget ansvar. Brodit anbefaler at bruge tablets ved bilens nakkestøtte, monteret på en Brodit nakkestøtteholder.
Skærm
| VESA-montering | Yes |
| Maksimal VESA-montering | 75 x 75 mm |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Sort |
| Enhedsmonteringstype | Screw mount |
| Bredde | 283 mm |
| Dybde | 42 mm |
Certificeringer
| Mobilenhedstype | Tablet/UMPC |
| Korrekt brug | Bil/Indendørs |
| Kompatibilitet | Zebra ET65, ET60 |
Øvrige specifikationer
| Type | Passive holder |
| Højde | 203 mm |
| Vægt | 480 g |
Relaterede populære produkter
SG-ET4X-HCHNDSTR1-01
Zebra ET4X 10 tommer HealthCare-håndrem til 10 tommer HC ET40, ET45
746,00kr. Ekskl. moms