Dobbelt USB-C panelmonteret oplader med bare ledninger, kabellængde 150 mm
HØJDEPUNKTER
- USB-C-port til hurtig og nem opladning
- Oplader smartphones 50 % hurtigere end opladere fra andre producenter med USB-A-porte
- Nem installation og kompatibel med afbryderprogrammer fra Berker og Inprojal
- Velegnet til vægtykkelser op til 17 mm
- Sikkert design med afrundede kanter, beskyttelse mod kortslutning, overspænding og høje temperaturer
- Leveres med åbne kabelender og et 150 mm kabel
- Antracit finish
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
RAM Mounts 560009. Opladertype: Auto, opladerkompatibilitet: Smartphone, tablet, smartwatch, mobil computer. Indgangsspænding: 24 V, maksimal udgangsspænding: 12 V. Antal USB Type-C-porte: 2, hurtigopladning. Kabellængde: 0,15 m, produktfarve: Sort
Den dobbelte USB-C-oplader er designet som en universel fremtidssikret standard til opladningsporte og kan nemt installeres i autocampere, campingvogne eller både.
Denne universelle oplader forsyner alle mobile enheder, herunder smartphones, tablets, digitale kameraer, hovedtelefoner og bærbare højtalere.
Tilslutning & Porte
| Kabellængde | 0.15 m |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery op til | 36 W |
Batteri & Strøm
| Opladertype | Auto |
| Indgangsspænding | 24 V |
| Hurtig opladning | Yes |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| Maksimal udgangsspænding | 12 V |
| Minimum output voltage | 9 V |
| Output current (9V) | 2 A |
| Output current (12V) | 3 A |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Black |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
| Dybde | 44.5 mm |
Driftsforhold
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 90 °C |
Certificeringer
| Kompatibilitet med oplader | Smartphone, Tablet, Smartwatch, Mobile computer |
Øvrige specifikationer
| Funktionsprincip | Contact |
| Antal samtidigt tilsluttede enheder (maks.) | 2 |
| Vægt | 27 g |
| Maksimal effekt | 36 W |