Dobbelt USB-panelmonteret oplader med bare ledninger, LED-display, kabellængde 200 mm – USB-A / USB-C
HØJDEPUNKTER
- Opladerkompatibilitet: Smartphone, Tablet, Smartwatch, Mobil computer
- Opladertype: Bil
- Sort
- Kabellængde: 0,2 m Kontakt
- Hurtigopladning
- 24 V 18 W Maksimal udgangsspænding: 12 V
Dobbelt USB-panelmonteret oplader med bare ledninger, LED-display, kabellængde 200 mm – USB-A / USB-C
Denne indbyggede USB-oplader i høj kvalitet med LED-display er det perfekte supplement til en lang række anvendelser, f.eks. i autocampere, campingvogne eller både.
Takket være de kraftige USB-A- og USB-C-porte kan flere enheder som smartphones, tablets eller genopladelige lamper oplades samtidigt med høj hastighed.
Med det integrerede spændingsdisplay har De altid overblikket. Hvis der ikke er tilsluttet en enhed, kan displayet aktiveres med et tryk på en knap.
277,00kr. Ekskl. moms
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
RAM Mounts 560027. Opladertype: Bil, Opladerkompatibilitet: Smartphone, Tablet, Smartwatch, Mobil computer. Indgangsspænding: 24 V, Maksimal udgangsspænding: 12 V. Antal USB Type-C-porte: 1, Hurtigopladning. Kabellængde: 0,2 m, Produktfarve: Sort
Tilslutning & Porte
| Kabellængde | 0.2 m |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Type-A ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery op til | 18 W |
Batteri & Strøm
| Opladertype | Auto |
| Indgangsspænding | 24 V |
| Hurtig opladning | Yes |
| Fast charging technology | Power Delivery, Quick Charge |
| Maksimal udgangsspænding | 12 V |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Output current (5V) | 3 A |
| Output current (9V) | 2 A |
| Output current (12V) | 1.5 A |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Black |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
| Dybde | 45.7 mm |
Driftsforhold
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 90 °C |
Certificeringer
| Kompatibilitet med oplader | Smartphone, Tablet, Smartwatch, Mobile computer |
Øvrige specifikationer
| Funktionsprincip | Contact |
| Antal samtidigt tilsluttede enheder (maks.) | 2 |
| Vægt | 30 g |
| Maksimal effekt | 18 W |