Getace ekstra batteri, udvidet
HØJDEPUNKTER
- Lithium Polymer (LiPo)
- 9980 mAh
- 3,84 V
- Brand kompatibilitet: Getac
- Sort
- Antal batterier inkluderet: 1 stk.
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Getac GBM2XA. Antal batterier inkluderet: 1 stk. Batterikapacitet: 9980 mAh, Batteriteknologi: Lithium Polymer (LiPo), Batterispænding: 3,84 V, Batterikapacitetstype: Høj, Produktfarve: Sort
Batteripakken med høj kapacitet forlænger systemets driftstid op til to gange sammenlignet med standardbatteripakken, hvilket giver en fantastisk løsning til mobile fagfolk, der har brug for ekstra batterilevetid til drift i mere end én dag.
Batteri & Strøm
| Batteriteknologi | Litium-polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 9980 mAh |
| Batterispænding | 3.84 V |
| Antal medfølgende batterier | 1 stk. |
| Battery capacity type | High |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Black |
| Bredde | 60.6 mm |
| Dybde | 119.5 mm |
Certificeringer
| Mærkekompatibilitet | Getac |
Øvrige specifikationer
| Højde | 16.6 mm |
| Vægt | 170 g |
Relaterede populære produkter
ADP-ET4X-8T4S1-04
Zebra ET4X valgfri T-adapter til 8_ ET40, ET45 til brug i ET4X ladestation med fire slots (pakke med 4)
316,00kr. Ekskl. moms
SPXF14305-02
Ergonomic Solutions, X-Frame iPad Pro 10.5" (2017) iPad Air 10.5" (2019) iPad 10.2" (2019/2020)
377,00kr. Ekskl. moms
