- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBM2XA. Antal batterier som ingår: 1 st. Batterikapacitet: 9980 mAh, Batteriteknik: Litiumpolymer (LiPo), Batterispänning: 3,84 V, Batterikapacitetstyp: Hög, Produktfärg: Svart
Batteripaketet med hög kapacitet förlänger systemets drifttid upp till två gånger jämfört med standardbatteripaketet, vilket ger en utmärkt lösning för mobila användare som behöver extra batteritid för drift längre än en dag.
Utskrift
| Antal inkluderade batterier | 1 st |
Batteri & Ström
| Batteriteknik | Litiumpolymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 9980 mAh |
| Batterispänning | 3.84 V |
| Battery capacity type | High |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Bredd | 60.6 mm |
| Djup | 119.5 mm |
| Vikt | 170 g |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
Övriga specifikationer
| Höjd | 16.6 mm |
Relaterade populära produkter
Tillbehör till tablets
Zebra ET4X 10-tums POS-stativ (Point-Of-Sale) för 10-tums ET40, ET45
4.029,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Honeywell RT10 Dockningsstation för fordon med strömkabel
8.059,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Ergonomic Solutions Vinklat Väggfäste, Universellt APK/Strömpaket
819,00 kr Ekskl. moms.