Labels, Zebra, Normal Paper, Z-Select 2000T, B: 76,2 mm, H: 50,8 mm, D: 200 mm, C: 76 mm
HØJDEPUNKTER
- Selvklæbende printeretiket
- Udskåret etiket
- Rulle
- Rektangel Hvid
- Materiale: Papir
- Udskrivningsteknologi: Termisk overførsel
- Klæbemiddeltype: Permanent
- Etiketter pr. pakke: 13168 stk.
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra Z-Select 2000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Labelbredde: 7,6 cm, Labelhøjde: 5,1 cm, Størrelse (imperial): 7,62 cm (3″). Labels pr. pakke: 13168 stk., Labels pr. rulle: 3292 stk.
Z-Select 2000T
3292 pr. rulle, 4 pr. kasse, pr. pakke.
Mediestørrelse
– 3″ x 2″
– 76,2 mm x 50,8 mm
Medieformat
– Rulle
Kompatible printere
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 90XiII, 90XiIII, 90XiIIIPlus, 96XiIII, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus
| Printteknologi | Thermal transfer |
Medie & Labels
| Materiale | Paper |
| Labels pr. pakke | 13168 pc(s) |
| Ruller pr. pakke | 4 |
| Kernens diameter | 7.62 cm |
| Labels pr. rulle | 3292 pc(s) |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Label bredde | 7.6 cm |
| Label-højde | 5.1 cm |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | White |
| Type finish | Matte |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
| Størrelse (imperial) | 7.62 cm (3") |
Certificeringer
| Harmoniseret system (HS) kode | 84439990 |
Øvrige specifikationer
| Type | Die-cut label |
| Type klæbemiddel | Permanent |
| Indeholder ikke | Bisphenol A (BPA), Latex |