RAM Mounts formtilpasset holder til Honeywell CT40, CT45 & CT47
HØJDEPUNKTER
- Fjederbelastet, formtilpasset dock sikrer Honeywell CT40/45/47 håndholdt computer perfekt; leverer strøm via 1 m DC-stik
- Kompatibel med Honeywell håndrem-tilbehør
- Kompatibel med RAM® 2-huls diamantbaser til montering af dobbelt sokkelarm; kugle- og sokkelteknologi giver næsten uendelige justeringsmuligheder
- Fremstillet af højstyrke-kompositter for holdbarhed og driftssikkerhed i de mest krævende miljøer
- Beskrivelse
- Yderligere information
- Dokumenter
Beskrivelse
RAM Mounts RAM-HOL-HON12PU. Grundlæggende enhedstype: Mobil computer, mærkekompatibilitet: Honeywell, kompatibilitet: CT40/45/47. Type dockingstik: Pogo Pin. Bredde: 94 mm, dybde: 80,5 mm, højde: 199 mm, vægt: 326,6 g. Product colour: Black
RAM® Powered Dock til Honeywell CT40/45/47 (RAM-HOL-HON12PU) er en fjederbelastet, formtilpasset dock med strøm, der gør det muligt for medarbejdere at fastgøre og oplade deres Honeywell-enhed. Strøm til enheden leveres via et 1 m langt hunstik 5,5 mm DC barrel-stik. Denne dock har en integreret stylus-holder, der klikker stylus på plads, når den ikke er i brug, og er designet til at rumme OEM-tilbehør, såsom håndremmen. Holderens øverste kop har en udskæring, så medarbejdere kan bruge enhedens scanner, mens den er docked. Denne holder leveres med valgfrie indsatser til at understøtte enheder med eller uden Beskyttelsescover. Fuldfør løsningen ved at tilføje en kompatibel RAM® 2-huls AMPS-mønster diamantbase og dobbelt kuglebeslag, som giver et bredt udvalg af monteringsmuligheder (hardware medfølger).
3 år
Medie & Labels
| Materiale | Composite |
Skærm
| HDMI | No |
Tilslutning & Porte
| USB-hub | No |
| Lydudgang | No |
| Type docking-stik | Pogo Pin |
| DC-indgangsstik | Yes |
| Kabellængde | 1 m |
Trådløs & Netværk
| Bluetooth | No |
| Kabler medfølger | DC |
Batteri & Strøm
| DC-indgangsspænding | 5 V |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Black |
| Bredde | 94 mm |
| Dybde | 80.5 mm |
| Pakke-type | Poly Bag |
Certificeringer
| Grundlæggende enhedstype | Mobile computer |
| Mærkekompatibilitet | Honeywell |
| Kompatibilitet | CT40/45/47 |
| Overholdelsescertifikater | CE, UKCA, RoHS, WEEE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC) |
Øvrige specifikationer
| Strømkildetype | DC |
| Mængde | 1 |
| Højde | 199 mm |
| Vægt | 326.6 g |
| Garantiperiode | 3 year(s) |