Kvitteringsruller, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Kvittering, 76 mm x 20 meter
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra Z-Peform 1000D. Estimeret arkiveringslevetid: 5 år, Brand kompatibilitet: Zebra. Længde: 20,3 m, Bredde: 75,4 mm, Diameter: 4,6 cm. Antal pr. pakke: 30 stk.
Standard, klart hvidt glat papirmateriale med specialcoating, der giver den optimale balance mellem ydeevne og pris.
Til Zebra MZ320. Et ubestrøget 60 micron termisk papir, ideelt til kortvarige applikationer.
Anbefales ikke til applikationer, der involverer udsættelse for sollys eller ekstrem varme.
Dette produkt kan arkiveres i op til 5 år efter udskrivning, hvis det er nødvendigt.
Medie & Labels
| Kernens diameter | 1.9 cm |
| Anslået arkivlevetid | 5 year(s) |
Mål, Vægt & Design
| Bredde | 75.4 mm |
| Diameter | 4.6 cm |
| Længde | 20.3 m |
| Antal pr. pakke | 30 pc(s) |
Certificeringer
| Harmoniseret system (HS) kode | 84439990 |
| Mærkekompatibilitet | Zebra |
Relaterede populære produkter
3012973
Kvitteringsruller, Zebra, Z-Perform 1000D 80 Kvittering, Termisk Papir, 80 mm, 40 mm, 12,7 mm, Hvid
569,00kr. Ekskl. moms
C33S045390
Kvitteringsruller, normalt papir, 101,6 mm, kvitterings-/voucher-rulle (endless)
56,00kr. Ekskl. moms
38-T079045-11LF
TSC Direkte termisk kvitteringsruller - 79 mm x 45 m, Premium, 12 mm kerne (æske med 40 ruller)
489,00kr. Ekskl. moms
3004596
Kvitteringsruller, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Kvittering, Termisk papir, 101,6 mm, 57 mm, 19 mm, Hvid
607,00kr. Ekskl. moms
3007301-T
Hvidt zebra 8000D 10 års kvittering 75mm x 20m papir Mobilprinterkvitteringer
1.179,00kr. Ekskl. moms
01942-080Z
Zebra Z-Select 2000D 60 Kvitteringspapir 80 mm x 250 m Kvitteringspapir
1.919,00kr. Ekskl. moms

