Zebra Z-Ultimate 3000T, labelrulle, syntetisk, 51x25mm, sølv
HØJDEPUNKTER
- Z-Ultimate 3000T
- Udstanset label
- Rulle
- Rektangel Sølv
- Materiale: Polyester
- Printteknologi: Termo transfer
- Klæbetype: Permanent
- Labels pr. pakke: 51800 stk.
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra Z-Ultimate 3000T. Produktfarve: Sølv, Label type: Z-Ultimate 3000T, Type: Udskåret label. Labelbredde: 5,1 cm, Labelhøjde: 2,5 cm, Størrelse (imperial): 5,08 cm (2″). Labels pr. pakke: 51800 stk., Labels pr. rulle: 5180 stk.
Z-Ultimate 3000T Silver
5180 pr. rulle, 10 pr. kasse, pr. pakke.
Mediestørrelse
– 2″ x 1 “
– 50,8 mm x 25.4 mm
Medieformat
– Rulle
Kompatible printere
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 90XiII, 90XiIII, 90XiIIIPlus, 96XiIII, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus
| Print-teknologi | Thermal transfer |
Medie & Labels
| Materiale | Polyester |
| Labels pr. pakke | 51800 pc(s) |
| Ruller pr. pakke | 10 |
| Kernens diameter | 7.62 cm |
| Labels pr. rulle | 5180 pc(s) |
| Label type | Z-Ultimate 3000T |
| Label-bredde | 5.1 cm |
| Label-højde | 2.5 cm |
| Selvklæbende materiale | Acrylic |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Silver |
| Type finish | Gloss |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
| Størrelse (imperial) | 5.08 cm (2") |
Øvrige specifikationer
| Kode i det harmoniserede system (HS) | 84439990 |
| Type | Die-cut label |
| Type klæbemiddel | Permanent |
