Zebra Z-Ultimate 3000T, etikettrulle, syntetisk, 51x25mm, silver
HÖJDPUNKTER
- Z-Ultimate 3000T
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangel Silver
- Material: Polyester
- Tryckteknik: Termisk överföring
- Typ av självhäftande: Permanent
- Etiketter per förpackning: 51800 st(er)
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Ultimate 3000T. Produktfärg: Silver, Etikettyp: Z-Ultimate 3000T, Typ: Stansad etikett. Etikettbredd: 5,1 cm, Etiketthöjd: 2,5 cm, Storlek (imperial): 5,08 cm (2″). Etiketter per förpackning: 51 800 st, Etiketter per rulle: 5 180 st
Z-Ultimate 3000T Silver
5180 per rulle, 10 per låda, per förpackning.
Mediestorlek
– 2″ x 1 ”
– 50,8 mm x 25.4 mm
Mediaformat
– Rulle
Kompatibla skrivare
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 90XiII, 90XiIII, 90XiIIIPlus, 96XiIII, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 51800 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 10 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 5180 pc(s) |
| Typ av etikett | Z-Ultimate 3000T |
| Etikettbredd | 5.1 cm |
| Etikettens höjd | 2.5 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Silver |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Polyester |
| Typ av ytbehandling | Gloss |
| Typ | Die-cut label |
| Självhäftande material | Acrylic |
| Storlek (imperial) | 5.08 cm (2") |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.279,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.