Zebra Z-Select 2000D 190 Etikett 57 x 35 mm Direkttermoetikett, bestruken, 25 mm kärna
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansad etikett
- Rulle
- Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termisk överföring
- Adhesivtyp: Permanent
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000D. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Etikettbredd: 5,7 cm, Etiketthöjd: 3,5 cm, Kärndiameter: 2,54 cm
En slät, klarvit direkttermoetikett som ger svartvita bilder med hög kontrast. Den värmekänsliga toppbeläggningen säkerställer maximal livslängd för skrivhuvudet och skyddar etiketten från tuffa miljöförhållanden. Den här produkten är tillgänglig för Zebras DA402 A100- och A300-skrivare.
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
| Utskriftsmediatjocklek | 190 µm |
Media & Etiketter
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 5.7 cm |
| Etikettens höjd | 3.5 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Die-cut label |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 105 x 165 mm, DT, permanent, vit
199,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansetikett – kontinuerlig rulle: 51 mm x 33 m.
189,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.


