- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
- Liknande produkter
Beskrivning
Epson Premium Matte Ticket – Rulle: 80 mm x 50 m. Ytfinish: matt, utskriftsmediets vikt: 107 g/m². Antal per förpackning: 1 st, förpackningsbredd: 107 mm, förpackningsdjup: 108 mm. Produkter per pall: 648 st, Pallens bruttolängd: 120 cm, Pallens bruttobredd: 80 cm. Ursprungsland: Polen
Med en tjocklek på 127 μm är den idealisk för användning i biljett- och skyltapplikationer.
Den släta, ljusvita ytan med en matt finish, i kombination med Epson DURABrite Ultra pigmentbläck, garanterar snabbtorkande, rep-, vatten- och värmebeständiga utskrifter.
Föreslagna användningsområden
– Biljettförsäljning
– ID-bricka
– Hylletikett
– Skylttryck
– Produktidentifieringsetikett
Utskrift
| Utskriftsmediets vikt | 107 g/m² |
Mått, Vikt & Design
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Förpackningsbredd | 107 mm |
| Förpackningsdjup | 108 mm |
| Förpackningshöjd | 89 mm |
| Förpackningsvikt | 439 g |
| Produkter per pall | 648 pc(s) |
| Pallens bruttolängd | 120 cm |
| Pallens bruttobredd | 80 cm |
| Pallens bruttohöjd | 121.2 cm |
| Produkter per pallager | 108 pc(s) |
| Produkter per pallager (UK) | 162 pc(s) |
| Produkter per pall (UK) | 972 pc(s) |
| Pallens längd (UK) | 120 cm |
| Pallbredd (UK) | 100 cm |
| Pallhöjd (UK) | 121.2 cm |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Minsta orderkvantitet | 18 pc(s) |
| Ursprungsland | Poland |
Liknande produkter
Etikettskrivare, Skrivbords etikettskrivare
Epson TM-C3500, etikettskrivare för färg, 720 x 360 dpi
14.779,00 kr Ekskl. moms.
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 105 x 165 mm, DT, permanent, vit
199,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.279,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansetikett – kontinuerlig rulle: 51 mm x 33 m.
189,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.