Epson Premium Matt Etikett – Stansad rulle: 105 mm x 210 mm, 282 etiketter,
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande etikett för skrivare
- Stansad etikett
- Utskriftsteknik: Bläckstråle
- Typ av självhäftande: Permanent
- Etiketter per förpackning: 282 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson C33S045740. Typ av etikett: Självhäftande etikett för skrivare, Typ: Stansad etikett, Utskriftsteknik: Bläckstråleskrivare. Etikettbredd: 10,5 cm, Etiketthöjd: 21 cm, Etikettstorlek: 76 mm x 127 mm. Antal per förpackning: 1 st, Förpackningens bredd: 322 mm, Förpackningens djup: 322 mm. Etiketter per förpackning: 282 st, Etiketter per rulle: 265 st. Minsta orderkvantitet: 8 st(er)
Utskrift
| Utskriftsteknik | Inkjet |
Media & Etiketter
| Storlek på etiketten | 76 mm x 127 mm |
| Etiketter per förpackning | 282 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 18 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 265 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 10.5 cm |
| Etikettens höjd | 21 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Förpackningsbredd | 322 mm |
| Förpackningsdjup | 322 mm |
| Förpackningshöjd | 254 mm |
| Förpackningsvikt | 9.02 kg |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
| Kompatibla produkter | ColorWorks CW-C6500PeColorWorks CW-C6500Ae |
Övriga specifikationer
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Minsta orderkvantitet | 8 pc(s) |
| Ursprungsland | Poland |
| Typ | Die-cut label |
| Självhäftande material | Acrylic |
| Vattenavvisande | Yes |
| Bästa användningsområden | Healthcare, Logistics, Pharmacy |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 105 x 165 mm, DT, permanent, vit
199,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 40 x 25mm, DT, Permanent, Vit
99,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansetikett – kontinuerlig rulle: 51 mm x 33 m.
189,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.