Zebra Z-Perform 1000T, labelrulle, normalt papir, 76x38mm
HØJDEPUNKTER
- Selvklæbende printerlabel
- Udstanset label
- Rulle
- Hvid
- Materiale: Papir
- Printteknologi: Termo transfer
- Klæbetype: Permanent
- Labels pr. pakke: 21804 stk.
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra Z-Perform 1000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Label bredde: 7,62 cm, Label højde: 3,81 cm, Størrelse (imperial): 7,62 cm (3″). Labels pr. pakke: 21.804 stk., Labels pr. rulle: 3.634 stk.
Z-Perform 1000T
3634 pr. rulle, 6 pr. kasse, pr. pakke.
Mediestørrelse
– 3″ x 1,5 “
– 76,2 mm x 38.1 mm
Medieformat
– Rulle
Kompatible printere
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 90XiII, 90XiIII, 90XiIIIPlus, 96XiIII, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus
| Print-teknologi | Thermal transfer |
Medie & Labels
| Materiale | Paper |
| Labels pr. pakke | 21804 pc(s) |
| Ruller pr. pakke | 6 |
| Kernens diameter | 7.62 cm |
| Labels pr. rulle | 3634 pc(s) |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Label-bredde | 7.62 cm |
| Label-højde | 3.81 cm |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | White |
| Type finish | Matte |
| Format | Roll |
| Størrelse (imperial) | 7.62 cm (3") |
Øvrige specifikationer
| Kode i det harmoniserede system (HS) | 84439990 |
| Type | Die-cut label |
| Type klæbemiddel | Permanent |