Zebra Z-Perform 1000T, etikettrulle, normalpapper, 76x38mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande etikett för skrivare
- Stansad etikett
- Rulle
- Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termisk överföring
- Självhäftande typ: Permanent
- Etiketter per förpackning: 21804 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Etikettbredd: 7,62 cm, Etiketthöjd: 3,81 cm, Storlek (imperial): 7,62 cm (3″) Etiketter per förpackning: 21 804 st, Etiketter per rulle: 3 634 st
Z-Perform 1000T
3634 per rulle, 6 per låda, per förpackning.
Mediestorlek
– 3″ x 1,5 ”
– 76,2 mm x 38.1 mm
Mediaformat
– Rulle
Kompatibla skrivare
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 90XiII, 90XiIII, 90XiIIIPlus, 96XiIII, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 21804 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 6 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 3634 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 7.62 cm |
| Etikettens höjd | 3.81 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Typ | Die-cut label |
| Storlek (imperial) | 7.62 cm (3") |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.