Zebra Z-Perform 1000T, labelrulle, normalt papir, 102x38mm
HØJDEPUNKTER
- Z-Perform 1000T
- Udstanset Label
- Rulle
- Rektangel Hvid
- Materiale: Papir
- Printteknologi: Termo transfer
- Klæbetype: Permanent
- Labels pr. pakke: 14536 stk.
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra Z-Perform 1000T. Produktfarve: Hvid, Label type: Z-Perform 1000T, Type: Udstanset label. Labelbredde: 10,2 cm, Labelhøjde: 3,8 cm, Vægt: 2,32 kg. Labels pr. pakke: 14536 stk., Labels pr. rulle: 3634 stk.
Z-Perform 1000T
3634 pr. rulle, 4 pr. kasse, pr. pakke.
Mediestørrelse
– 4″ x 1,5 “
– 101,6 mm x 38.1 mm
Medieformat
– Rulle
Kompatible printere
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 220XiII, 220XiIII, 220XiIIIPlus, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus
| Print-teknologi | Thermal transfer |
Medie & Labels
| Materiale | Paper |
| Labels pr. pakke | 14536 pc(s) |
| Ruller pr. pakke | 4 |
| Kernens diameter | 7.62 cm |
| Labels pr. rulle | 3634 pc(s) |
| Label type | Z-Perform 1000T |
| Label-bredde | 10.2 cm |
| Label-højde | 3.8 cm |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | White |
| Vægt | 2.32 kg |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
| Størrelse (imperial) | 10.2 cm (4") |
Øvrige specifikationer
| Kode i det harmoniserede system (HS) | 84439990 |
| Type | Die-cut label |
| Type klæbemiddel | Permanent |