Zebra Z-Perform 1000T, etikettrulle, normalpapper, 102x38mm
HÖJDPUNKTER
- Z-Perform 1000T
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termisk överföring
- Typ av självhäftande: Permanent
- Etiketter per förpackning: 14536 st(er)
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000T. Produktfärg: Vit, Etikettyp: Z-Perform 1000T, Typ: Stansad etikett. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 3,8 cm, Vikt: 2,32 kg. Etiketter per förpackning: 14 536 st, Etiketter per rulle: 3 634 st
Z-Perform 1000T
3634 per rulle, 4 per låda, per förpackning.
Mediestorlek
– 4″ x 1,5 ”
– 101,6 mm x 38.1 mm
Mediaformat
– Rulle
Kompatibla skrivare
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 220XiII, 220XiIII, 220XiIIIPlus, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 14536 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 3634 pc(s) |
| Typ av etikett | Z-Perform 1000T |
| Etikettbredd | 10.2 cm |
| Etikettens höjd | 3.8 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Vikt | 2.32 kg |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Die-cut label |
| Storlek (imperial) | 10.2 cm (4") |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.