Zebra Label 51 x 25mm, DT, 2000D
HØJDEPUNKTER
- Z-Select 2000D
- Udstanset label
- Rulle
- Hvid
- Materiale: Papir
- Printteknologi: Direkte termisk
- Klæbetype: Permanent
- Labels pr. pakke: 51800 stk.
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra Z-Select 2000D. Produktfarve: Hvid, Label type: Z-Select 2000D, Type: Udstanset label. Labelbredde: 5,08 cm, Labelhøjde: 2,54 cm, Størrelse (imperial): 5,08 cm (2″). Labels pr. pakke: 51800 stk., Labels pr. rulle: 5180 stk.
Z-Select 2000T
5180 pr. rulle, 10 pr. kasse, pr. pakke.
Mediestørrelse
– 2″ x 1″
– 50,8 mm x 25,4 mm
Medieformat
– Rulle
Kompatible printere
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 90XiII, 90XiIII, 90XiIIIPlus, 96XiIII, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus.
| Printtype | Direkte Termo |
| Print-teknologi | Direct thermal |
Medie & Labels
| Materiale | Paper |
| Labels pr. pakke | 51800 pc(s) |
| Ruller pr. pakke | 10 |
| Kernens diameter | 7.62 cm |
| Labels pr. rulle | 5180 pc(s) |
| Label type | Z-Select 2000D |
| Label-bredde | 5.08 cm |
| Label-højde | 2.54 cm |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | White |
| Type finish | Matte |
| Format | Roll |
| Størrelse (imperial) | 5.08 cm (2") |
Øvrige specifikationer
| Kode i det harmoniserede system (HS) | 84439990 |
| Type | Die-cut label |
| Type klæbemiddel | Permanent |
