Zebra Etikett 51 x 25mm, DT, 2000D
HÖJDPUNKTER
- Z-Select 2000D
- Stansat etikett
- Rulle
- Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknologi: Direkttermisk
- Lim: Permanent
- Etiketter per förpackning: 51 800 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000D. Produktfärg: Vit, Etikett typ: Z-Select 2000D, Typ: Stansad etikett. Etikettbredd: 5,08 cm, Etiketthöjd: 2,54 cm, Storlek (imperial): 5,08 cm (2 tum) Etiketter per förpackning: 51 800 st, Etiketter per rulle: 5 180 st
Z-Select 2000T
5 180 per rulle, 10 per låda, per förpackning.
Mediastorlek
– 2″ x 1″
– 50,8 mm x 25,4 mm
Mediaformat
– Rulle
Kompatibla skrivare
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 90XiII, 90XiIII, 90XiIIIPlus, 96XiIII, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus.
Utskrift
| Utskriftstyp | Direkt termisk |
| Utskriftsteknik | Direct thermal |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 51800 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 10 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 5180 pc(s) |
| Typ av etikett | Z-Select 2000D |
| Etikettbredd | 5.08 cm |
| Etikettens höjd | 2.54 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Typ | Die-cut label |
| Storlek (imperial) | 5.08 cm (2") |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 40 x 25mm, DT, Permanent, Vit
99,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.279,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.