Zebra TC78, WAN, 6,0 tommer skærm, Sub-6 5G, Wi-Fi 6E, 8/128 Gb flash
HØJDEPUNKTER
- 15,2 cm (6") 1080 x 2160 pixels Touchscreen
- 8 GB
- Kompatible hukommelseskort: MicroSD (TransFlash)
- Qualcomm 2,7 GHz
- GPS (satellit) Android
- Bluetooth Datanetværk: 5G Near Field Communication (NFC) Wi-Fi
- Indbygget kamera 16 MP
- Lithium-Ion (Li-Ion) 4680 mAh
- Sort
Zebra TC78, WAN, 6,0 tommer skærm, Sub-6 5G, Wi-Fi 6E, 8/128 Gb flash
2D, imager (SE4770), GPS, kamera (16MP, autofokus), frontkamera (8MP), warm swappable, 15,2cm (6”), USB, Bluetooth, Wi-Fi (Wi-Fi 6E), 5G, NFC, Micro SD-Slot, 2160×1080 pixels, Qualcomm Octa Core, 2,7GHz, RAM: 8 GB, Flash: 128 GB, Android, IP65, IP68, inkl: Google Mobile Services, batteri
17.999,00kr. Ekskl. moms
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra TC78. Skærmdiagonal: 15,2 cm (6″), Skærmopløsning: 1080 x 2160 pixels. Intern hukommelse: 8 GB, Flash-hukommelse: 128 GB, Kompatible hukommelseskort: MicroSD (TransFlash). Processorfrekvens: 2,7 GHz, Processorfamilie: Qualcomm. Operativsystem installeret: Android. Wi-Fi-standarder: Wi-Fi 6E (802.11ax)
2 år
Scan & Kamera
| Indbygget kamera | Ja |
| Bagkamera opløsning (numerisk) | 16 MP |
| Scannertype | 2D |
| Frontkamera opløsning (numerisk) | 8 MP |
Skærm
| Skærmdiagonal | 15.2 cm (6") |
| Skærmopløsning | 1080 x 2160 pixels |
| Touchscreen | Yes |
Tilslutning & Porte
| Datanetværk | 5G |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C-porte antal | 1 |
Trådløs & Netværk
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Near field communication (NFC) | Yes |
| GPS (satellit) | Ja |
Processor & Hukommelse
| Intern hukommelse | 8 GB |
| Flash-hukommelse | 128 GB |
| Processorhastighed | 2.7 GHz |
| Processorfamilie | Qualcomm |
Software & Styresystem
| Installeret operativsystem | Android |
Batteri & Strøm
| Batterikapacitet | 4680 mAh |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batteritype | Li-Ion |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Black |
Driftsforhold
| International Protection (IP) kode | IP65, IP68 |
Øvrige specifikationer
| Antal kerner | 8 |
| Garantiperiode | 2 year(s) |