- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson AC-kabel, EURO-kabel
Anslutning & Portar
| Kön på kontakt 1 | Male |
| Anslutning 2 kön | Male |
| Formfaktor för kontakt 1 | Straight |
| Formfaktor för kontaktdon 2 | Straight |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Förpackningsbredd | 40 mm |
| Förpackningsdjup | 175 mm |
| Förpackningshöjd | 50 mm |
| Förpackningsvikt | 180 g |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84733080 |
| Kompatibilitet | - TM-L90 Liner-Free- TM-L500A (115): W/O LCD, PS Short,COMBO IF- TM-L500A (114): W/O LCD,Tray,PS Short,COMBO IF- Epson TM-U950P (252): Parallel, w/o PS, ECW- Epson TM-U950 Series- Epson TM-U950 (283): |
Övriga specifikationer
| Ursprungsland | Japan |
Relaterade populära produkter
Tillbehör for etikettutskrift
Zebra uppgraderingssats, dispenser, passar för: ZD411d, ZD611d
309,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör for etikettutskrift
Honeywell anslutningskabel, USB (USB-A/USB-B), längd: 1,5 m
159,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör for etikettutskrift
Zebra Kit, lockmontering för standardmodeller utan LCD
609,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör for etikettutskrift
Zebra KIT, tillbehör, direkt termisk mjuk bärväska,
2.289,00 kr Ekskl. moms.
