- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson KABEL SVART. Produkttyp: POS-fäste, Produktfärg: Svart, Material: Plast. Förpackningsbredd: 80 mm, förpackningsdjup: 82 mm, förpackningshöjd: 315 mm. Ursprungsland: Taiwan, produkter per pall: 600 st, antal per förpackning: 1 st
Anslutning & Portar
| USB-driven | Yes |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Svart |
| Förpackningsvikt | 276 g |
| Material | Plast |
| Förpackningsbredd | 80 mm |
| Förpackningsdjup | 82 mm |
| Förpackningshöjd | 315 mm |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Produkter per pall | 600 pc(s) |
| Pallens bruttovikt | 0 g |
Certifieringar
| Produkttyp | POS-fäste |
Övriga specifikationer
| Ursprungsland | Taiwan |
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, Stativ för streckkodsläsare
Zebra UNIVERSAL GOOSENECK INTELLISTAND - SVART
329,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, Kablar för handterminal, POS-kablar, Tillbehör för handdatorer
Kabel för sammankoppling av Zebra PSS Cradle
259,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Datalogic strömförsörjning, 12 V/18 W, rätvinklig kontakt (utan strömkabel)
209,00 kr Ekskl. moms.