Epson PP Matte Label Premium, stansad rulle, 102 mm x 76 mm, 1570 etiketter

HÖJDPUNKTER
- Självhäftande etikett för skrivare
- Stansad etikett
- Rull Syfte: Universal
- Rektangel Vit
- Utskriftsteknik: Bläckstråle
- Typ av självhäftande: Permanent
- Värmebeständig
- Etiketter per förpackning: 6280 st(er)
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson 7113418. Produktfärg: Vit, Typ av etikett: Självhäftande etikett för skrivare, Typ: Stansad etikett. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 7,6 cm, Maximal rulldiameter: 20,3 cm. Etiketter per förpackning: 6280 st(er), Etiketter per rulle: 1570 st(er). Land av ursprung: Polen
Utskrift
| Utskriftsteknik | Inkjet |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 6280 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 1570 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 20.3 cm |
| Etikettbredd | 10.2 cm |
| Etikettens höjd | 7.6 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Kompatibla produkter | ColorWorks C6000AE 4*ColorWorks C6000PE 4*ColorWorks C7500 |
| Syfte | Universal |
Övriga specifikationer
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Ursprungsland | Poland |
| Typ | Die-cut label |
| Självhäftande material | Acrylic |
| Vattenavvisande | Yes |
| Värmetålig | Yes |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 40 x 25mm, DT, Permanent, Vit
99,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.