- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson OT-BY20 (093): Li-Ion-batteri. Typ: Batteri, Enhetskompatibilitet: POS-skrivare, Varumärkeskompatibilitet: Epson, Kompatibilitet: TM-P20, Produktfärg: Svart. Antal per förpackning: 1 st
Batteri & Ström
| Batteriteknik | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Förpackningsbredd | 43 mm |
| Förpackningsdjup | 90 mm |
| Förpackningshöjd | 60 mm |
Certifieringar
| Enhetskompatibilitet | POS-skrivare |
| Kompatibilitet | TM-P20 |
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
| Kompatibilitet med varumärke | Epson |
Övriga specifikationer
| Typ | Batteri |
| Ursprungsland | China |
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, Stativ för streckkodsläsare
Zebra Universal Svanhals Intellistand – Svart
359,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra MC18 Cradle Interconnection förlängningskabel (12,6 tum)
249,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra-kit: SE4710-motor, Flex Parallel, Kyocera-kontakt
89,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Datalogic Magellan 1500i Kabel, USB, typ A, strömavstängningsterminal, 2 m
189,00 kr Ekskl. moms.