Epson SJIC30P(M): Bläckpatron för ColorWorks C7500G (Magenta)
HÖJDPUNKTER
- Original
- Tryckfärger: Magenta
- Typ av färgbläck: Pigmentbaserat bläck
- Varumärkeskompatibilitet: Epson
- 1 st(er)
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson SJIC30P(M): Bläckpatron för ColorWorks C7500G (Magenta). Typ av färgbläck: Pigmentbaserat bläck, Färgbläckvolym: 294,3 ml, Utskriftsfärger: Magenta, Antal per förpackning: 1 st
Utskrift
| Utskriftsfärger | Magenta |
| Typ av färgbläck | Pigment-based ink |
| Bläcktyp | Pigment-based ink |
| Färgbläckvolym | 294.3 ml |
Mått, Vikt & Design
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Förpackningsbredd | 70 mm |
| Förpackningsdjup | 80 mm |
| Förpackningshöjd | 15 mm |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Epson |
| Kompatibilitet | ColorWorks C7500G |
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Typ | Original |
| Ursprungsland | China |
Relaterade populära produkter
Färgband för etikettskrivare
ZEBRA Färgband, färg-YMCKO, 58mmx148m, 300 imager, ZC300
589,00 kr Ekskl. moms.