Epson SJIC30P(M): Ink cartridge for ColorWorks C7500G (Magenta)
HIGHLIGHTS
- Original
- Printing colours: Magenta
- Colour ink type: Pigment-based ink
- Brand compatibility: Epson
- 1 pc(s)
- Description
- Additional information
- Documents
Description
Epson SJIC30P(M): Ink cartridge for ColorWorks C7500G (Magenta). Colour ink type: Pigment-based ink, Colour ink volume: 294.3 ml, Printing colours: Magenta, Quantity per pack: 1 pc(s)
| Printing colours | Magenta |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Colour ink volume | 294.3 ml |
Dimensions, Weight & Design
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 70 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Package height | 15 mm |
Certifications
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | ColorWorks C7500G |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Other specifications
| Type | Original |
| Country of origin | China |
Related popular products
02100BK06045
ZEBRA TT RIBBON 60MM 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
101,00 € Excl. VAT
03200BK10245
ZEBRA TT RIBBON 102mm 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 6 rolls
153,00 € Excl. VAT
03400BK04045
ZEBRA TT RIBBON 40mm 450M W/RESIN. Unit sales is a box. Qty by box is 6 rolls
46,00 € Excl. VAT
03200BK15645
ZEBRA TT RIBBON 156mm 450M . Unit sales is a box. Qty by box is 6 rolls
233,00 € Excl. VAT
04800BK04045
ZEBRA TT RIBBON 40mm 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
171,00 € Excl. VAT
03400BK10245
ZEBRA TT RIBBON 102mm 450M W/RES . Unit sales is a box. Qty by box is 6 rolls
115,00 € Excl. VAT
05095BK08945
ZEBRA TT RIBBON BLACK 89MM . Unit sales is a box. Qty by box is 6 rolls
262,00 € Excl. VAT
05095BK08345
ZEBRA TT RIBBON BLACK 83MM. Unit sales is a box. Qty by box is 6 rolls
245,00 € Excl. VAT
