- Description
- Additional information
Description
Zebra 2100 Wax. Ribbon length: 450 m, Ribbon width: 10.6 cm, Quantity per box: 12 pc(s)
Ribbons for TLP 3742/2742/3642/2642/2242
–Desc (WxL): 106 x 450 mm
–Color: Black
| Ribbon length | 450 m |
| Ribbon width | 10.6 cm |
Media & Labels
| Rolls per pack | 12 |
| Core diameter | 2.5 cm |
Dimensions, Weight & Design
| Product colour | Black |
| Quantity per box | 12 pc(s) |
Certifications
| Harmonized System (HS) code | 48211090 |
Other specifications
| Material | Wax |
Related popular products
05319RD11045
Zebra Wax Ribbon, 110mmx450m (4.33inx1476ft), 5319, Performance, 25mm (1in) core - 12 items/box
7.300,00kr. Excl. VAT
02100BK06045
ZEBRA TT RIBBON 60MM 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
754,00kr. Excl. VAT
02300BK11030
ZEBRA RIBBON WAX 2300 110X300M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
809,00kr. Excl. VAT
02100BK15645
ZEBRA TT RIBBON 156MM, 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
1.961,00kr. Excl. VAT
04800BK06045
ZEBRA TT RIBBON 60mm 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
1.909,00kr. Excl. VAT
05095BK08945
ZEBRA TT RIBBON BLACK 89MM . Unit sales is a box. Qty by box is 6 rolls
1.958,00kr. Excl. VAT
05095BK08345
ZEBRA TT RIBBON BLACK 83MM. Unit sales is a box. Qty by box is 6 rolls
1.827,00kr. Excl. VAT