ZEBRA TT FÄRGBAND 106MM 450M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra 2100 Vax. Bandlängd: 450 m, Bandbredd: 10,6 cm, Antal per låda: 12 st
Färgband för TLP 3742/2742/3642/2642/2242
-Desc (WxL): 106 x 450 mm
-Färg: Svart
Media & Etiketter
| Bandlängd | 450 m |
| Bandbredd | 10.6 cm |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2.5 cm |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per låda | 12 pc(s) |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 48211090 |
Övriga specifikationer
| Material | Wax |
Relaterade populära produkter
02300BK08330
ZEBRA FÄRGBAND VAX 2300 83X300M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
610,00kr. Ekskl. moms.
02100BK15645
ZEBRA TT FÄRGBAND 156MM, 450M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
1.961,00kr. Ekskl. moms.
03200BK04045
ZEBRA TT RIBBON 40mm 450M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 6 rullar
447,00kr. Ekskl. moms.
04800BK04045
ZEBRA TT RIBBON 40mm 450M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
1.273,00kr. Ekskl. moms.
05095BK08345
ZEBRA TT BAND SVART 83MM. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 6 rullar
1.827,00kr. Ekskl. moms.