- Description
- Additional information
- Documents
Description
Epson ERC35B Ribbon Cartridge for M-875, black. Compatibility: M-875, M-875W, Printing colours: Black, Product colour: Black. Package width: 90 mm, Package depth: 175 mm, Package height: 35 mm. Products per pallet: 3200 pc(s), Pallet gross length: 120 cm, Pallet gross width: 80 cm
| Printing colours | Black |
Dimensions, Weight & Design
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Black |
| Package width | 90 mm |
| Package depth | 175 mm |
| Package height | 35 mm |
| Products per pallet | 3200 pc(s) |
| Products per pallet layer | 640 pc(s) |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet gross height | 2.77 m |
Certifications
| Compatibility | M-875, M-875W |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Other specifications
| Country of origin | China |
| Minimum order quantity | 80 pc(s) |
Related popular products
05319RD11045
Zebra Wax Ribbon, 110mmx450m (4.33inx1476ft), 5319, Performance, 25mm (1in) core - 12 items/box
7.300,00kr. Excl. VAT
05319RD06045
Zebra Wax Ribbon, 60mmx450m (2.36inx1476ft), 5319, Performance, 25mm (1in) core, 6/box
1.991,00kr. Excl. VAT
02100BK10645
ZEBRA TT RIBBON 106MM 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
1.331,00kr. Excl. VAT
02100BK08945
ZEBRA TT RIBBON 89MM, 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
1.120,00kr. Excl. VAT
02100BK08045
ZEBRA TT RIBBON 80MM, 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
1.006,00kr. Excl. VAT
03200BK04045
ZEBRA TT RIBBON 40mm 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 6 rolls
447,00kr. Excl. VAT
04800BK04045
ZEBRA TT RIBBON 40mm 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
1.273,00kr. Excl. VAT
