Etikettrulle 30 x 15 mm, syntetisk, 8100T CryoCool, etiketter per rulle: 4 430, 3 rullar per. Kartong
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Rulle
- Vit
- Material: Polyester
- Utskriftsteknik: Termisk överföring
- Häftämne: Permanent
- Etiketter per förpackning: 13290 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra 8100T Cryocool. Produktfärg: Vit, Etikettyp: Självhäftande skrivaretikett, Format: Rulle. Etikettbredd: 3 cm, Etiketthöjd: 1,5 cm, Maximal rull diameter: 12,7 cm. Paketvikt: 400 g. Etiketter per förpackning: 13 290 st, Etiketter per rulle: 4430 st
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 13290 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 3 |
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Etiketter per rulle | 4430 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 12.7 cm |
| Etikettbredd | 3 cm |
| Etikettens höjd | 1.5 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Förpackningsvikt | 400 g |
| Format | Roll |
Övriga specifikationer
| Material | Polyester |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 40 x 25mm, DT, Permanent, Vit
99,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansetikett – kontinuerlig rulle: 51 mm x 33 m.
189,00 kr Ekskl. moms.