- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Evolis S10212. Maximal dokumenttjocklek: 0,76 mm, Produktfärg: Grå, Kontrolltyp: Touch. Bredd: 370 mm, Djup: 205 mm, Höjd: 269 mm
Media & Etiketter
| Kontrolltyp | Touch |
Skärm
| Inbyggd display | No |
Mått, Vikt & Design
| Maximum document thickness | 0.76 mm |
| Produktfärg | Grey |
| Bredd | 370 mm |
| Djup | 205 mm |
| Vikt | 6 kg |
Certifieringar
| Certifiering | CE, FCC, ICES, VCCI RoHS |
| Harmoniserat system (HS) kod | 84729080 |
Övriga specifikationer
| Indication light | Yes |
| Höjd | 269 mm |
Relaterade populära produkter
Kortskrivare
Evolis Zenius 2 GO PACK, enkelsidig, 12 punkter/mm (300 dpi), USB
14.369,00 kr Ekskl. moms.
Kortskrivare
Evolis Primacy 2, dubbelsidig, 12 punkter/mm (300 dpi), display, USB, Ethernet, kit (USB)
18.149,00 kr Ekskl. moms.
Kortskrivare
Evolis Zenius Classic GO PACK, enkelsidig, 12 punkter/mm (300 dpi), USB, röd
11.209,00 kr Ekskl. moms.
Kortskrivare
Evolis Avansia, dubbelsidig, 24 punkter/mm (600 dpi), display, USB, Ethernet, kit (USB)
43.349,00 kr Ekskl. moms.
Kortskrivare
Evolis Tattoo2 RW, enkelsidigt, 12 punkter/mm (300 dpi), USB, Ethernet
11.139,00 kr Ekskl. moms.
Kortskrivare
Zebra ZC300, 12 punkter/mm (300 dpi), USB, Ethernet, MSR, display
24.089,00 kr Ekskl. moms.


