- Description
- Additional information
Description
Evolis S10212. Maximum document thickness: 0.76 mm, Product colour: Grey, Control type: Touch. Width: 370 mm, Depth: 205 mm, Height: 269 mm
Display
| Built-in display | No |
Dimensions, Weight & Design
| Maximum document thickness | 0.76 mm |
| Product colour | Grey |
| Width | 370 mm |
| Depth | 205 mm |
| Height | 269 mm |
| Weight | 6 kg |
Certifications
| Certification | CE, FCC, ICES, VCCI RoHS |
| Harmonized System (HS) code | 84729080 |
Other specifications
| Control type | Touch |
| Indication light | Yes |
Related popular products
PM2S-GP2-E
Evolis Primacy 2, single sided, 12 dots/mm (300 dpi), USB, Ethernet, kit (USB), red
11.025,00kr. Excl. VAT
PM2-0002-E
Evolis Primacy 2, single sided, 12 dots/mm (300 dpi), disp., USB, Ethernet, kit (USB)
10.961,00kr. Excl. VAT
PM2-0003-E
Evolis Primacy 2, single sided, 12 dots/mm (300 dpi), USB, Wi-Fi, kit (USB)
12.165,00kr. Excl. VAT
PM2-0001-E
Evolis Primacy 2, single sided, 12 dots/mm (300 dpi), USB, Ethernet, kit (USB)
10.074,00kr. Excl. VAT
EF1H0000XS-BS012
Evolis Edikio Flex - Guest Solution, single sided, 12 dots/mm (300 dpi), USB, Ethernet, kit (USB)
10.037,00kr. Excl. VAT
EA2U0000BS-BS011
Evolis Edikio Access - Guest Solution, single sided, 12 dots/mm (300 dpi), USB, kit (USB)
5.117,00kr. Excl. VAT
ZC32-0M0C000EM00
Zebra ZC300, 12 dots/mm (300 dpi), USB, Ethernet, MSR, display
16.734,00kr. Excl. VAT
ZC31-000C000EM00
Zebra ZC300, single sided, 12 dots/mm (300 dpi), USB, Ethernet, display
11.386,00kr. Excl. VAT
ZC11-0000Q00EM00
Zebra ZC100 Bundle, single sided, 12 dots/mm (300 dpi), USB, CardStudio
7.212,00kr. Excl. VAT
