- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GAD5X2. Typ av strömförsörjning: Auto, Inspänning: 11–16, 22–36 V, Uteffekt: 230 W. Produktfärg: Svart. Bredd: 75 mm, Djup: 280 mm, Höjd: 49 mm. Antal per förpackning: 1 st
230 W fordonsadaptern är konfigurerad med bara kablar, vilket gör fast installation i fordonet enkel, så att ni kan strömförsörja enheten när ni är på språng.
Batteri & Ström
| Strömförsörjningstyp | Auto |
| Inspänning | 11 - 16, 22 - 36 V |
| Strömtyp | DC1-to-DC2 |
| Utgångseffekt | 230 W |
| Utgångsspänning | 19 V |
| Utgångsström | 12.1 A |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Bredd | 75 mm |
| Djup | 280 mm |
Övriga specifikationer
| Höjd | 49 mm |
Relaterade populära produkter
Tillbehör till tablets
Zebra ET4X 10-tums POS-stativ (Point-Of-Sale) för 10-tums ET40, ET45
4.029,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Honeywell RT10 Dockningsstation för fordon med strömkabel
8.059,00 kr Ekskl. moms.