- Description
- Additional information
Description
Getac GAD5X2. Power supply type: Auto, Input voltage: 11 – 16, 22 – 36 V, Output power: 230 W. Product colour: Black. Width: 75 mm, Depth: 280 mm, Height: 49 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)
The 230W vehicle adapter is configured with bare wires, providing ease of hardwired installation to your vehicle, so you can power your device on the go.
Processor & Memory
| Input voltage | 11 - 16, 22 - 36 V |
Battery & Power
| Power supply type | Auto |
| Power current type | DC1-to-DC2 |
| Output power | 230 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 12.1 A |
Dimensions, Weight & Design
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 75 mm |
| Depth | 280 mm |
| Height | 49 mm |
Related popular products
EDA10A-DB-2
Honeywell EDA10A display dock, kit includes: Dock, EU power cord and power adapter
2.298,00kr. Excl. VAT
SG-NGWT-WSTPLN-01
ZEBRA WT6000 Replacement Medium/Large Spare Strap For Wrist Mount.
519,00kr. Excl. VAT