Getac Havis fordonshållare
HÖJDPUNKTER
- Serieport (D-sub 9-pin) x 2
- USB 2.0 x 3
- USB 3.0 x 1
- LAN-port (RJ45) x 1
- VGA-port (D-sub 15-pin) x 1
- HDMI x 1
- Högtalare & mikrofon x 1
- Strömingång: 19 VDC
- Antenn: TRI RF (SMA) (Tillval)
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac 543391800503. Grundläggande enhetstyp: Surfplatta, Märkeskompatibilitet: Getac, Kompatibilitet: F110. Bredd: 330 mm, Djup: 80,7 mm, Höjd: 261 mm, Vikt: 1,25 kg. Produktfärg: Svart
Havis fordonsdockningsstation för Getac F110-surfplattan förbättrar mobila medarbetares produktivitet genom att erbjuda en säker plats för laddning, säkerhet och anslutning till nödvändiga kringutrustning i mobila och fordonsbaserade arbetsmiljöer.
Skärm
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-portar | 1 |
Anslutning & Portar
| Ethernet LAN | Ja |
| USB-hubb | Ja |
| Ljudutgång | Nej |
| Antal USB 2.0-portar | 3 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ-A-portar | 1 |
| Antennkontakttyp | SMA |
| Antal antennkontakter | 1 |
| Antal VGA (D-Sub)-portar | 1 |
| Kombinerad hörlurar/mikrofon-port | Ja |
Trådlöst & Nätverk
| Bluetooth | Nej |
Batteri & Ström
| Strömkälletyp | DC |
| DC inspänning | 19 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Svart |
| Bredd | 330 mm |
| Djup | 80,7 mm |
| Höjd | 261 mm |
| Vikt | 1,25 kg |
Certifieringar
| Grundläggande enhetstyp | Surfplatta |
| Märkeskompatibilitet | Getac |
| Kompatibilitet | F110 |
Övriga specifikationer
| Kvantitet | 1 |
Relaterade populära produkter
Tillbehör för handdatorer, Kablar för handterminal, Tillbehör till tablets
Honeywell strömkabeladapter för AC
799,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Honeywell RT10 Dockningsstation för fordon med strömkabel
8.059,00 kr Ekskl. moms.