- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBM2X3. Typ: Batteri, Märkeskompatibilitet: Getac, Kompatibilitet: ZX10. Bredd: 60,6 mm, Djup: 119,5 mm, Höjd: 16,6 mm
Funktioner och fördelar
Getac B360 extra huvudbatteri är utformat för att vara den huvudsakliga strömkällan för din enhet när nätadaptern inte är ansluten. Det är utformat med en LED-strömindikator och statuskontrollknapp, vilket gör att användare kan identifiera batterikapacitetsstatusen med en knapptryckning.
Batteri & Ström
| Batteriteknik | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 9980 mAh |
| Batterispänning | 3.88 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Vikt | 167 g |
| Djup | 119.5 mm |
| Bredd | 60.6 mm |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
| Kompatibilitet | ZX10 |
Övriga specifikationer
| Typ | Batteri |
| Höjd | 16.6 mm |
Relaterade populära produkter
Tillbehör till tablets
Zebra ET4X 10-tums POS-stativ (Point-Of-Sale) för 10-tums ET40, ET45
4.029,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Honeywell Thor USB Y-kabel, 39-polig hane till USB typ A-kontakt
799,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
ZEBRA WT6000 Ersättningsrem Medium/Large för handledsfäste.
749,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Ergonomic Solutions Vinklat Väggfäste, Universellt APK/Strömpaket
819,00 kr Ekskl. moms.