- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GDODE7. Grundläggande enhetstyp: Surfplatta, Kompatibelt märke: Getac. Bredd: 124,9 mm, Djup: 223,4 mm, Höjd: 240 mm, Vikt: 1 kg. Produktfärg: Svart
Skärm
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-portar | 1 |
Anslutning & Portar
| USB-hubb | Nej |
| Ljudutgång | Ja |
| Antal USB 2.0-portar | 3 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ-A-portar | 1 |
| Antal VGA (D-Sub)-portar | 1 |
Trådlöst & Nätverk
| Bluetooth | Nej |
Batteri & Ström
| Strömkälletyp | DC |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Svart |
| Bredd | 124,9 mm |
| Djup | 223,4 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Vikt | 1 kg |
Certifieringar
| Grundläggande enhetstyp | Surfplatta |
| Märkeskompatibilitet | Getac |
Relaterade populära produkter
Tillbehör för handdatorer, Kablar för handterminal, Tillbehör till tablets
Honeywell strömkabeladapter för AC
799,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Honeywell Thor USB Y-kabel, 39-polig hane till USB typ A-kontakt
799,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Zebra 2 D-klämmor som skruvas fast i det robusta chassit
219,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Zebra WT6000 handledsfäste med rem i storlek Medium/Large
1.239,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
ZEBRA WT6000 Ersättningsrem Medium/Large för handledsfäste.
749,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Ergonomic Solutions Vinklat Väggfäste, Universellt APK/Strömpaket
819,00 kr Ekskl. moms.