- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GDODK7. Grundläggande enhetstyp: Surfplatta, Varumärkeskompatibilitet: Getac. Bredd: 124,9 mm, djup: 223,4 mm, höjd: 240 mm, vikt: 1 kg. Produktfärg: Svart
Skärm
| HDMI | Yes |
| Antal HDMI-portar | 1 |
Anslutning & Portar
| USB-hubb | No |
| Ljudutgång | Yes |
| Antal USB 2.0-portar | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portar | 1 |
| Kabellåsplats | Yes |
| Kabellåsplatstyp | Kensington |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A portar antal | 1 |
| Antal VGA-portar (D-Sub) | 1 |
| Antal seriella portar | 1 |
Trådlöst & Nätverk
| Bluetooth | No |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Bredd | 124.9 mm |
| Djup | 223.4 mm |
| Vikt | 1 kg |
Certifieringar
| Grundläggande enhetstyp | Tablet |
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
Övriga specifikationer
| Höjd | 240 mm |
Relaterade populära produkter
Tillbehör för handdatorer, Kablar för handterminal, Tillbehör till tablets
Honeywell ADAPTRARE FÖR STRÖMKABEL FÖR AC
799,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
ZEBRA WT6000 Ersättningsrem Medium/Large för handledsfäste.
749,00 kr Ekskl. moms.