- Description
- Additional information
Description
Getac GDODK7. Basic device type: Tablet, Brand compatibility: Getac. Width: 124.9 mm, Depth: 223.4 mm, Height: 240 mm, Weight: 1 kg. Product colour: Black
Display
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
Connectivity & Ports
| USB hub | No |
| Audio output | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Serial ports quantity | 1 |
Wireless & Network
| Bluetooth | No |
Dimensions, Weight & Design
| Product colour | Black |
| Width | 124.9 mm |
| Depth | 223.4 mm |
| Height | 240 mm |
| Weight | 1 kg |
Certifications
| Basic device type | Tablet |
| Brand compatibility | Getac |
Related popular products
EDA10A-11BE94N21RK
Honeywell EDA10A Android 12 with GMS, WWAN and WLAN, S0703 SR Imager, 2.2GHz 8 Core, 8GB/128GB Mem.,
7.878,00kr. Excl. VAT
EDA10A-DB-2
Honeywell EDA10A display dock, kit includes: Dock, EU power cord and power adapter
2.298,00kr. Excl. VAT