- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBM3X6. Typ: Batteri, Kompatibelt märke: Getac, Kompatibilitet: B360
Getac B360 extra huvudbatteri är utformat för att vara den huvudsakliga strömkällan för din enhet när nätadaptern inte är ansluten. Det är utformat med en LED-strömindikator och statuskontrollknapp, vilket gör att användare kan identifiera batterikapacitetsstatusen med en knapptryckning.
Batteri & Ström
| Batterikapacitet | 2100 mAh |
| Batterispänning | 11.1 V |
| Batteriteknik | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Grey |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Bredd | 74.3 mm |
| Djup | 141.1 mm |
| Höjd | 10.1 mm |
| Vikt | 154 g |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
| Harmoniserat system (HS) kod | 84732990 |
| Kompatibilitet | B360 |
Övriga specifikationer
| Typ | Batteri |
Relaterade populära produkter
Tillbehör till tablets
Zebra ET4X 10-tums POS-stativ (Point-Of-Sale) för 10-tums ET40, ET45
4.029,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Honeywell RT10 Dockningsstation för fordon med strömkabel
8.059,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Zebra WT6000 handledsfäste med rem i storlek Medium/Large
1.239,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
ZEBRA WT6000 Ersättningsrem Medium/Large för handledsfäste.
749,00 kr Ekskl. moms.