- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBM1XA. Typ: Batteri, Varumärkeskompatibilitet: Getac, Kompatibilitet: ZX80. Bredd: 60,6 mm, Djup: 119,5 mm, Höjd: 8,95 mm
Funktioner och fördelar
Det utbytbara batteriet kan stödja heldagsdrift utan avbrott. Det är en utmärkt lösning för mobila yrkesverksamma som behöver lång batteritid för drift hela dagen.
Batteri & Ström
| Batteriteknik | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 4990 mAh |
| Batterispänning | 3.84 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Vikt | 98 g |
| Djup | 119.5 mm |
| Bredd | 60.6 mm |
| Höjd | 8.95 mm |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
| Kompatibilitet | ZX80 |
Övriga specifikationer
| Typ | Batteri |
Relaterade populära produkter
Tillbehör till tablets
Honeywell Thor USB Y-kabel, 39-polig hane till USB typ A-kontakt
799,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Zebra WT6000 handledsfäste med rem i storlek Medium/Large
1.239,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
ZEBRA WT6000 Ersättningsrem Medium/Large för handledsfäste.
749,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Ergonomic Solutions Vinklat Väggfäste, Universellt APK/Strömpaket
819,00 kr Ekskl. moms.